Hakkımızda

Ege Bölgesi’nin en köklü Oto Satış ve Servis hizmetini veren Koyuncu Grup, 1960 yılında Hüseyin Koyuncu tarafından Aydın ilinin, Söke ilçesinde faaliyete başladı .  Firma ilk zamanlar Mutlu Aküleri ile Türk Pirelli lastiklerinin bayiliklerini, ayrıca otomobil yedek parça ve aksesuarı satan küçük bir işletmeydi.

1978 yılında Hüseyin Koyuncu’nun trafik kazası sonucu ani ölümü ile büyük oğul Adnan Koyuncu henüz 17 yaşındayken İzmir Özel Türk Koleji’nde süren eğitimini yarıda bırakıp işlerin başına geçmiştir. İş hayatında EGE bölgesi’nde bir çok markanın bayiliklerini temsil edip, bu markaları her zaman başarılı bir şekilde yönetmiştir.

2009 yılında ise 3. kuşak Hüseyin Koyuncu işleri devralmış, yurt dışında aldığı İşletme Yüksek Lisans eğitimi ile yeni bir vizyon geliştirerek sektöre farklı bir bakış getiren genç işadamı, kısa sürede KIA markasının Aydın bölgesinde tanıtılması ve kullanımının artmasını sağlamıştır. KIA Satış, Servis, Sigorta, 2. El, Bosch Car Servis, uzun veya kısa dönem Araç Kiralama ve Aydın Bölgesi’nde Suzuki, Vespa, Polaris ATV, Moto Guzzi  Motor bayiliğiyle sektöre yön vermektedir.

 


 

 

Vizyon – Misyon

 

 

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlayan  hizmet vermektir.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek.

Dünyaya ve değişime açık, sektörünü iyi tanıyan, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek sunduğumuz her hizmetle en üst kalite düzeyini hedef almak. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Yaratıcı insan gücüne sahip ve teknolojiyi bu doğrultuda kullanan.

Güvenilir, dürüst ve samimi olmak.

Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

 

Back to top